bDUMKtZx
Microsoft Mahjong ikona

Microsoft Mahjong

Pobierz program
za pośrednictwem Microsoft Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Mahjong to klasyczna gra logiczna wywodząca się z Chin, która polega na dopasowywaniu kart z tymi samymi obrazkami. Kierowana jest ona do graczy w różnym wieku i pomimo prostych zasad stanowi obowiązkową pozycję wśród tzw. "zabijaczy czasu".

bDUMKtZz

Pozornie banalna układanka

Twórcy zadbali o to, aby aplikacja wyróżniała się na tle konkurencji i zapewniała użytkownikowi długie godziny świetnej zabawy. Microsoft Mahjong pozwala na rozgrywkę z układankami o różnym poziomie trudności. Ukończenie jednej z nich odblokowywuje kolejną planszę z danego poziomu. Warto zaznaczyć, że o ile układanki z jedną gwiazdką nie przysporzą nikomu problemu, tak poziom ekspercki często pochłonie godziny "rozgryzania" pojedynczej układanki. Aplikacja umożliwia zmianę kompozycji, umożliwiając tym samym personalizację wyglądu tła planszy, jak również obrazków na klockach. Nie zabrakło oczywiście opcji cofania wykonanych ruchów oraz przetasowania płytek.

Codzienne wyzwania

Poza klasyczną formą rozgrywki Microsoft Mahjong dysponuje również opcją codziennych wyzwań. Poza standardowym dopasowywaniem klocków zawierać one mogą różnego typu prostsze lub trudniejsze do osiągnięcia cele. Przykładowo: naszym zadaniem może być dopasowywanie do siebie danej ilości złotych płytek, co w praktyce nie musi być łatwe. W każdym momencie gracz może przeglądać swoje statystyki, w których znajdzie informacje o ilości rozegranych gier, wygranych, przegranych itp.

Kluczowe cechy gry:

  • darmowa gra logiczna dla osób w różnym wieku
  • wiele plansz i poziomów trudności
  • kompozycje graficzne
  • codzienne wyzwania
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań639
Data aktualizacji23 mar 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Microsoft Mahjong ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUMKuae
bDUMKuav