bESDwjLV
Microsoft Mathematics ikona

Microsoft Mathematics

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Mathematics to dodatek do programów Word i OneNote, który pozwala wpisywać w nich równania, rozwiązywać niektóre z nich, a także rysować wykresy dwu- i trójwymiarowe.

bESDwjLX

Microsoft Mathematics ma bardzo intuicyjny, wizualny edytor równań, dzięki któremu można wprowadzać elegancko złożone formuły matematyczne do dokumentów i notatek, także wpisując je ręcznie na ekranie dotykowym. Ponadto wiele z nich jest w stanie rozwiązać, na przykład znajdując wartość zmiennej w równaniu, całkując czy różniczkując.

Dodatek może operować na liczbach rzeczywistych i zespolonych, a funkcje trygonometryczne obliczać w radianach, stopniach lub gradach. Ponadto dodatek pozwala rysować wykresy w dwóch i w trzech wymiarach, do czego wykorzystuje DirectX. Wykres można oczywiście wstawić do edytowanego dokumentu.

Do prawidłowego działania program wymaga .NET Framework 3.5.

Udostępnij
Microsoft Mathematics nullwersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 873
Data aktualizacji15 gru 2015
Rozmiar pliku16.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Microsoft Mathematics ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESDwjMh
Komentarze (2)
bESDwjMT