Microsoft nagle wycofał wystawowe Lumie 950 XL

Microsoft nagle wycofał wystawowe Lumie 950 XL

16.10.2015 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe topowe Lumie w sprzedaży mają pojawić się już w listopadzie, a więc już niebawem. Okazuje się jednak, że większa z nich – 950 XL nadal boryka się z problemami. Raczej nie są to małe niedociągnięcia oprogramowania, Microsoft postanowił wycofać wszystkie testowe modele z Microsoft Store.

Wczoraj z półek w sklepach Microsoft Store zniknęły wszystkie wystawowe Lumie 950 XL, trafiły one z powrotem do Microsoftu. Wszystko wskazuje, że ta decyzja została podjęta ze względu na problemy z poprawnym działaniem nowych modeli. Niestety, na chwilę obecną nie mamy żadnych oficjalnych informacji.

Obraz

Prawdopodobnie testowe Lumie 950 XL mają poważny problem, którego raczej nie da się rozwiązać prostą aktualizacją oprogramowania. Jeśli winny byłby Windows 10 Mobile, to Microsoft nie zdecydowałby się na tak szybkie usunięcie wszystkich wystawowych egzemplarzy. Znacznie wygodniej byłoby przecież wydać odpowiednią aktualizację, która zostałaby pobrana i zainstalowana już w Microsoft Store. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji jest poczekanie na oficjalne informacje, o ile takowe w ogóle się pojawią.

Niepokoi fakt, że topowy smartfon, który już w listopadzie pojawi się w oficjalnej sprzedaży ma nadal dość poważne problemy. W obecnej sytuacji pozostaje nam liczyć, że firmie Microsoft uda się je rozwiązać i na półkach pojawią się urządzenia z usuniętymi wszystkimi niedociągnięciami. Jeśli będzie inaczej, to Lumie, a także Windows 10 Mobile znacząco stracą w oczach klientów, których i tak jest niewielu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)