Microsoft Office 2016 zadebiutuje już 22 września

Microsoft Office 2016 zadebiutuje już 22 września

Microsoft Office 2016 zadebiutuje już 22 września
Redakcja
25.08.2015 09:44

Choć nowe wersje pakietu Microsoft Office nie wprowadzają zbyt wielu zmian widocznych dla niewymagających użytkowników, wiele osób czeka na premierę wersji 2016. Ta zadebiutuje najprawdopodobniej już za niecały miesiąc, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Obecnie zainteresowani mogą korzystać z wersji poglądowej.

O przecieku dotyczącym premiery poinformował portal WinFuture.de. Zgodnie z materiałami, jakie udało się uzyskać z firmy Microsoft, najnowszy pakiet Office 2016 w wersji dla komputerów PC pojawi się już 22 września. Oczywiście pakiet zawiera wszystkie programy znane do tej pory: edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do prezentacji PowerPoint, notatnik OneNote, organizer osobisty Outlook, a także komunikator Skype dla Biznesu i inne dodatkowe składniki.

350141342871218113

Zmiany w wersji 2016 są dosyć rozległe, choć skorzystają z nich głównie zaawansowani użytkownicy. Poprawiono wsparcie dla urządzeń zewnętrznych i pracę na wyświetlaczach wysokiej rozdzielczości, usunięto Lync, usprawniono integrację z Outlookiem (który może korzystać z załączników z OneDrive), a także wdrożono wieloosobową pracę w czasie rzeczywistym nad dokumentami. W pakiecie pojawił się także ciemny motyw kolorystyczny i asystent wyszukiwania, integrujący w sobie pomoc kontekstową. Użytkownicy Excela docenią nowe typy wykresów i funkcje prognozujące.

Jeżeli jesteście zainteresowani najnowszym pakietem Microsoft Office 2016, w naszej bazie aplikacji znajdziecie wersję Preview. Ta pozwala na bezpłatne korzystanie z pakietu przez 150 dni od aktywacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)