Microsoft Office dostanie szereg poprawek. Są już dostępne dla testerów

Microsoft Office dostanie szereg poprawek. Są już dostępne dla testerów

Office Insider otrzymuje ciekawe nowości, fot. Oskar Ziomek
Office Insider otrzymuje ciekawe nowości, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
16.12.2019 21:44

Microsoft Office w wersji dla testerów dostał aktualizację, w której wprowadzono wiele istotnych poprawek. Chodzi o kompilację 12410.20000 lub inaczej wersję 2001, która została udostępniona 13 grudnia.

Zmiany dotyczą wszystkich kluczowych dla Office'a aplikacji. Najważniejsza z nich związana jest jednak z Outlookiem, gdzie pojawiła się opcja przenoszenia i kopiowania pojedynczych wiadomości oraz całych konwersacji poprzez przeciąganie myszą. Dodatkowo rozwiązano tu między innymi problem wysyłania wiadomości na zły adres wybranego odbiorcy oraz kłopoty z synchronizacją.

Szczegóły odnośnie zainstalowanej wersji można znaleźć w ustawieniach konta w dowolnym programie z pakietu Microsoft Office.
Szczegóły odnośnie zainstalowanej wersji można znaleźć w ustawieniach konta w dowolnym programie z pakietu Microsoft Office.

W Wordzie naprawiono tymczasem między innymi zapisywanie plików, które dotychczas mogło nie działać prawidłowo w przypadku istniejących już dokumentów oraz problem z migotaniem jednego z okien podczas korzystania ze strzałek na klawiaturze. Zarówno w Wordzie, Excelu, jak i aplikacji PowerPoint wyeliminowano natomiast problem z wstawianiem modelu 3D i późniejszym zapisywaniem.

Poprawki dotyczą także Accessa i Projecta, a o wszystkich można przeczytać w dokumentacji na stronie Microsoftu. Numer wersji zainstalowanego Office'a można sprawdzić, zaglądając do menu Plik i zakładki Konto w dowolnym z programów z pakietu. Stąd można też zdecydować o sposobie instalacji nowych aktualizacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)