Microsoft Office z szeregiem nowych poprawek – na razie tylko dla testerów

Microsoft Office z szeregiem nowych poprawek – na razie tylko dla testerów

Microsoft wydał nowe poprawki dla Office'a w wersji testowej
Microsoft wydał nowe poprawki dla Office'a w wersji testowej
Oskar Ziomek
08.07.2019 12:59

Microsoft wydał nowe aktualizacje pakietu Office dla testerów, które rozwiązują wiele uporczywych błędów. Są one dostępne jako kompilacja 11901.20002 – po instalacji należy się spodziewać nie tylko mniejszej liczby kłopotów w poszczególnych aplikacjach pakietu, ale także zwiększonej wydajności Office'a.

Wspólne dla wszystkich elementów Office'a są trzy zmiany: ulepszenia w zakresie działania etykiet na wstążce, usunięcie błędu niepoprawnego wyrównania zdjęć we współtworzonej galerii oraz poprawka dotycząca powiadomień o nowych funkcjach.

Opcje aktualizacji pakietu Office.
Opcje aktualizacji pakietu Office.

Reszta to szereg zmian specyficznych dla danej aplikacji. I tak na przykład w Wordzie, do którego wkrótce ma trafić sztuczna inteligencja, wyeliminowano między innymi problem z dodawaniem komentarzy do tekstu, tabelami, które mogły czasem doprowadzić do błędu aplikacji czy niepoprawnym renderowaniem równań zapisanych w składni LaTeX.

W Excelu usunięto m.in. problem niepoprawnego wyświetlania wstążki w przypadku pracy z wieloma oknami aplikacji, zaś PowerPointa dotyczy między innymi poprawka, po której wykresy wyeksportowane do formatu PDF nie będą już wyraźnie gorszej jakości. Zmiany dotyczą także innych aplikacji. Z Outlooka wyeliminowano problem niepoprawnego komunikatu o zapełnieniu dysku oraz duplikowania załączników, jeśli były związane z zaproszeniami na spotkania.

W Accessie usunięto natomiast między innymi problem nieczytelnych etykiet w przypadku wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, a z Projecta wyeliminowano błąd powodujący złe obliczanie wartości, gdy te zawierały części dziesiętne. O szczegółach i wszystkich poprawkach można przeczytać na stronie Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)