Microsoft prezentuje reklamę telewizyjną Quantum Break #prasówka

Microsoft prezentuje reklamę telewizyjną Quantum Break #prasówka

Microsoft prezentuje reklamę telewizyjną Quantum Break #prasówka
12.03.2016 09:01

Microsoft prezentuje reklamę telewizyjną gry Quantum Break. Tytuł dostępny będzie od 5 kwietnia 2016 w edycji konsolowej wyłącznie na Xbox One oraz w edycji PC dla Windows 10.

Reklama telewizyjna dostępna jest już na kanale Xbox Polska w YouTube. Za oprawę muzyczną odpowiada pochodząca z Los Angeles grupa Prep School, wykonująca oryginalną adaptację utworu „Come as You Are” zespołu Nirvana. Zwiastun przedstawia głównego bohatera gry – Jacka Joyce’a – granego przez popularnego aktora telewizyjnego, Shawna Ashmore’a, walczącego z korporacją Monarch Solutions i jej przywódcą, Paulem Serene, w świecie, w którym załamał się czas. Spot telewizyjny jest kolejnym, zrealizowanym z filmowym rozmachem materiałem wideo z gry Quantum Break. Remedy Entertainment i Microsoft Studios opublikowały wcześniej zwiastun fabularny zatytułowany „Cmentarz”.

Quantum Break - Reklama telewizyjna [Xbox]

Oferta zamówień przedpremierowych jest już dostępna u partnerów handlowych Microsoft i obejmuje liczne dodatki, dostępne z grą Quantum Break na konsolę Xbox One:Kopia gry Quantum Break na Windows 10Dodatkowa gra Alan Wake z rozszerzeniami Sygnał i PisarzDodatkowa gra Alan Wake’s American NightmareKolekcjonerski steelbook W sprzedaży oferowane są też zestawy Quantum Break z konsolą Xbox One, w tym zestaw Xbox One Special Edition Quantum Break zawierający limitowaną białą konsolę Xbox One z dyskiem twardym 500GB, limitowany biały kontroler bezprzewodowy z gniazdem słuchawkowym 3,5 mm, 14-dniowy abonament Xbox Live Gold i grę Quantum Break w wersji cyfrowej. Zestaw oferowany jest w orientacyjnej cenie detalicznej 1599 zł. Jednocześnie w sprzedaży dostępny będzie zestaw Quantum Break ze standardową konsolą Xbox One w kolorze czarnym.

Obraz

Quantum Break stanowi nowatorskie połączenie gry akcji, z wciągającym serialem fabularnym, obsadzonym plejadą gwiazd w składzie: Shawn Ashmore („X-Men”) w głównej roli Jacka Joyce’a, Aidan Gillen („Gra o tron”) jako czarny charakter Paul Serene i Dominic Monaghan („Władca pierścieni”) – genialny brat Jacka, William. Gra autorstwa studia Remedy Entertainment, słynącego z bogatych scenariuszy i widowiskowej, niemal filmowej fabuły, kładzie decyzje o losach bohaterów w rękach gracza-widza, gdzie decyzje podjęte w grze wpłyną na rozwój wydarzeń w serialu. W obliczu wypadku naruszającego ciągłość czasu przyjdzie zmierzyć się z wszechogarniającą katastrofą. Wcielając się w Jacka Joyce’a, zadaniem jest powrót do teraźniejszości mimo kataklizmów, które zmieniają bieg czasu.

Ale przetrwanie w takim niestabilnym czasie – i powstrzymanie nadejścia końca świata – jest możliwe tylko, jeśli opanujesz swoje nowe, niezwykłe moce. Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft. Konsola Xbox One oferuje najlepsze gry na wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Zachwycający realizm i jakość wizualna gier, zaawansowany system sztucznej inteligencji i nowatorskie technologie Kinect i Smartglass oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że gry są jeszcze lepsze. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)