Microsoft przedstawił nową generację Surface Hub: urządzenie ma ekran 50,5 cali

Microsoft przedstawił nową generację Surface Hub: urządzenie ma ekran 50,5 cali

Microsoft przedstawił nową generację Surface Hub: urządzenie ma ekran 50,5 cali
15.05.2018 17:42

Nasz tekst sprzed ponad dwóch lat, który informował o wysyłce urządzenia Surface Hub do pierwszych klientów, zaczynał się od pytania Pamiętacie jeszcze Surface Hub?. Ten mógłby mieć identyczny początek – sprzęt Microsoftu mimo iż początkowo wzbudzał duże zainteresowanie, szybko został zapomniany. Natomiast teraz firma zdecydowała się ogłosić jego kolejną generację.

Surface Hub 2 został przedstawiony na oficjalnym blogu Microsoftu. Firma z Redmond ponownie kieruje urządzenie dla klienta biznesowego, opowiadając we wstępie o zmieniającej się pracy zespołowej, w której coraz większą rolę odgrywa nowa technologia.

Nowa generacja została zaprojektowana od podstaw. Ogromny, dotykowy ekran może pochwalić się przekątną wynoszącą 50,5 cali i rozdzielczością 4K. Wyświetlacz może być ustawiony pionowo lub poziomo – wystarczy go obrócić, a orientacja obrazu zmieni się automatycznie. Nowy Surface Hub został ponadto wyposażony w kamery 4K, zintegrowane głośniki i system mikrofonów, który ma wyłapywać dźwięk także z większych odległości.

Ekrany Surface Hub 2 można łączyć, zyskując ogromną powierzchnię roboczą. Zestawić można łącznie do 4 ekranów. Trzeba przyznać, że efekt widoczny na oficjalnym wideo robi wrażenie. Niestety, nie zostały ujawnione szczegóły dotyczące pozostałej specyfikacji. Testy urządzenia z wybranymi klientami ruszą już w tym roku. Z kolei w 2019 roku rozpocznie się sprzedaż.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)