Microsoft Surface Earbuds, czyli słuchawki z touchpadem do integracji z Office'em

Microsoft Surface Earbuds, czyli słuchawki z touchpadem do integracji z Office'em

Microsoft Surface Earbuds, czyli słuchawki z touchpadem do integracji z Office'em
Piotr Urbaniak
02.10.2019 16:49

Każdy musi mieć swoje bezprzewodowe pchełki. Moda, którą zapoczątkowało Apple wraz ze swymi AirPodami, pomalutku udziela się kolejnym producentom. Kwestią czasu pozostawało, aż tym rynkiem zainteresuje się także Microsoft. Stało się, i to w bardzo niekonwencjonalnym stylu.

Słuchawki Surface Earbuds, bo o nich tu mowa, nawet nie są sensu stricto słuchawkami. Nie są, bo oprócz funkcji odtwarzania dźwięku realizują cały szereg innych zadań. Dzięki wbudowanym mikrofonom mogą posłużyć do rozmów. To jednak oferuje każdy, prawda? Za to zdecydowanie niespodziewane są umieszczone na obudowie panele dotykowe.

Jak zaprezentował Microsoft, gładziki mogą służyć do sterowania rozmaitym oprogramowaniem. Nie tylko odtwarzaczami muzyki pokroju Spotify, ale także na przykład Office'em 365. Dla przykładu pokazano, jak przesunięciem palca można przerzucać slajdy w PowerPoincie.

350268847917721537

Surface Earpods są oferowane oczywiście w zestawie z etui, które pełni zarazem rolę banku energii. Producent pochwalił się baterią wystarczającą na 24 godz. odsłuchu, choć nie doprecyzował, czy chodzi o pojemność akumulatora kasetki czy samych słuchawek.

350268847917852609

Z urządzeniami wyposażonymi w system Windows 10 akcesorium ma parować się pojedynczym kliknięciem. Do sklepów trafi przed najbliższymi świętami w cenie 249 dol.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)