Microsoft Technology Summit 2010 rozpoczęty

Microsoft Technology Summit 2010 rozpoczęty

Grzegorz Niemirowski
05.10.2010 16:38, aktualizacja: 05.10.2010 17:35

Rozpoczął się pierwszy dzień konferencji Microsoft Technology Summit 2010 - piątej już edycji największej w Polsce konferencji technicznej organizowanej przez Microsoft. Konferencja tradycyjnie odbywa się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i jak zawsze skierowana jest do specjalistów IT, programistów i pasjonatów technologii Microsoftu. Prelegentami są polscy i zagraniczni pracownicy Microsoftu, eksperci z innych firm a także MVP. Tym razem zarejestrowało się 2600 uczestników.

Tegoroczny MTS rozpoczął się sesją generalną, podczas której Microsoft zaprezentował swoje najnowsze osiągnięcia, w tym Internet Explorer 9. Dużo uwagi poświęcono rozwiązaniom z zakresu cloud computing. Następnie miały miejsce cztery bloki sesji tematycznych, kolejne cztery odbędą się jutro. Ogólnie podczas konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w ponad setce wykładów a także zdobyć praktyczne umiejętności poprzez udział w laboratoriach. W wolnych chwilach można sprawdzić się w grach na konsoli Xbox lub też porozmawiać z ekspertami dostępnymi na stoiskach Ask The Expert.

Wśród wielu sesji znaleźć można było poświęcone m.in. pisaniu aplikacji dla Windows Phone 7, odnajdywaniu przyczyn wolnego działania systemu, sztuczek i kruczków w Visual Studio 2010, HTML5 i IE9, IPv6, językowi F#, Silverlight 4 czy DNSSEC.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)