Microsoft udostępnia aplikację do obróbki wideo na Windows Phone 8.1

Microsoft udostępnia aplikację do obróbki wideo na Windows Phone 8.1
Paweł Piskurewicz

09.07.2014 19:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do rodziny aplikacji dawnej Nokii, teraz występującej pod nazwą Microsoft Mobile, dołączyła kolejna aplikacja do obróbki wideo. Video Tuner, korzystając z najnowszego API Windows Phone, dostępnego wraz z wersją 8.1, pozwala na prostą i przyjemną edycję materiałów wideo.

Obraz

Edycja wideo przed udostępnieniem go! Stosowanie filtrów, dodać muzykę, przycinanie, kadrowanie, obracanie, odwracanie, lustro, prędkość zmiany, dostosowanie ekspozycji / kontrastu / nasycenia / głośności. Sprawdź swój film lepiej! Ten radosny opis przywita nas w sklepie z poziomu strony www, bądź też w telefonie. Na szczęście tłumaczenie samej aplikacji stoi na znacznie wyższym poziomie. Zaraz po starcie ujrzymy krótki przewodnik po możliwościach programu, nie tylko opisujący ale też ilustrujący poszczególne narzędzia. Mamy do niego dostęp także później, z poziomu rozwijanego menu.

Obraz

Lista filmów pozwala na podgląd materiałów z jej poziomu. Po wyborze któregoś z nich przechodzimy do edycji. Narzędzia dzielą się na 5 kategorii, po kilka pozycji każde. Mamy więc przycinanie i zmianę szybkości odtwarzania, nakładanie filtrów, edycję ekspozycji oraz możliwość dodania ścieżki dźwiękowej. Praca na pliku odbywa się wraz z podglądem materiału. Gdy efekt końcowy będzie zadowalający całość możemy zapisać w pamięci telefonu bądź też udostępnić (wspierane jest menu udostępniania Windows Phone 8.1).

Obraz

Interfejs nie odbiega od tego jaki znamy z innych aplikacji wideo od Nokii. Jest prosty i przejrzysty. Całość działa płynnie nawet przy obróbce większych plików wideo. Nie obyło się bez małych wpadek. Podczas testów, dwa materiały wideo zapisały się z błędem.

Obraz

Video Tuner dostępny jest za darmo dla posiadaczy telefonów z serii Lumia wyposażonych w system Windows Phone 8.1. Aplikacja nie oferuje żadnych unikatowych możliwości, nowe API dostępne jest od dłuższego czasu, tak więc autorzy aplikacji zdążyli już przygotować kilka ciekawych pozycji. Jednak na ich tle Video Tuner kusi ceną oraz bardzo intuicyjną obsługą. Program możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)