Microsoft uruchamia program Office Insider dla iOS-a. Chcesz dołączyć? Pospiesz się!

Microsoft uruchamia program Office Insider dla iOS-a. Chcesz dołączyć? Pospiesz się!

Microsoft uruchamia program Office Insider dla iOS-a. Chcesz dołączyć? Pospiesz się!
Oskar Ziomek
10.01.2017 22:25, aktualizacja: 10.01.2017 22:42

Program niejawnych testów dla użytkowników produktów Microsoftu – Insider – znany jest przede wszystkim z Windowsa. W przypadku pakietu biurowego Office, dostępny jest od ponad roku, jednak dotychczas wyłącznie na platformach Windows, Mac oraz Android. Firma postanowiła rozszerzyć zakres swojej działalności o mobilny system spod logo Apple; od teraz do Office Insider mogą dołączyć również użytkownicy iOS-a, ale muszą się pośpieszyć, ponieważ liczba miejsc dla testerów jest ograniczona. Taki ruch pokazuje jednak, że iOS staje się dla Microsoftu coraz ważniejszy.

Uczestnictwo w programie Insider gwarantuje użytkownikom dostęp do wszystkich najnowszych funkcji oprogramowania. Co istotne – na tyle nowych, że nadal pozostających w fazie testów, bowiem główny cel zostania Insiderem Office to wychwytywanie wszelkich usterek. Zostaną one najpewniej naprawione, zanim trafią do finalnych wersji oprogramowania. Z jednej strony mamy zatem szansę jako jedni z pierwszych przetestować najnowsze pomysły Microsoftu, ale z drugiej musimy liczyć się z ich niekoniecznie stabilnym działaniem.

Aby zostać niejawnym testerem Office'a dla systemu iOS należy złożyć wniosek (w języku angielskim), w którym trzeba podać imię, nazwisko, e-mail oraz wypełnić krótką ankietę. Program został uruchomiony z ograniczoną pojemnością, zatem po wysłaniu wniosku nie od razu zostaniemy do niego przyjęci. Należy czekać na mailową odpowiedź, w której dostaniemy informację o ewentualnym zakwalifikowaniu się.

W pierwszej kolejności przyjęte zostaną osoby, które na podstawie wypełnionej ankiety okażą się najbardziej interesującą grupą docelową z punktu widzenia Microsoftu. Mówi się również o tym, że firma będzie usuwać z grupy testerów te osoby, które nie są aktywne i nie dostarczają częstych informacji zwrotnych.

Jak dotąd nie ujawniono oficjalnej informacji o maksymalnej i aktualnej liczbie uczestników programu. Można jednak przypuszczać, że zainteresowanie będzie spore, zatem warto się pośpieszyć i złożyć wniosek jak najszybciej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)