WindowsArchiwumProgramy archiwalneMicrosoft Visio Professional

Microsoft Visio Professional2007

zabezpiecz pobieranie

Office Vision 2007 to wchodząca w skład pakietu Office 2007 aplikacja do projektowania wszelkiego rodzaju diagramów, schematów, wykresów i planów. Dzięki Visio można łatwo nakreślić np. schemat sieci komputerowej, plan mieszkania, obwodów elektrycznych czy schemat blokowy lub przebieg procesu biznesowego. Nanoszenie na arkusz obiektów odbywa się metodą "przeciągnij i upuść" z biblioteki w sumie kilkuset kształtów (więcej dostępnych jest w witrynie Office Online). Gotowy dokument można następnie wydrukować lub wyeksportować do pliku graficznego, strony HTML lub (nowość w wersji 2007) PDF lub XPS. W Visio 2007 uproszczono także zarządzanie łącznikami, które teraz automatycznie bez ingerencji użytkownika potrafią odpowiednio łączyć kształty - nawet gdy te są przesuwane lub modyfikowane.

Dodatkowo kształty można łączyć z danymi pobranymi z programów Access lub Excel. Visio udostępnia także komponenty dla programistów, dzięki czemu programiści mogą korzystać z możliwości aplikacji także w innych rozwiązaniach. Możliwa jest także implementacja kontrolki Visio Drawing w aplikacjach typu smart-client.

Uwaga! Pakiet biurowy Microsoft Office 2007 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2010 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań39 429
Data aktualizacji10 maj 2007
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)