Microsoft Office Professional Plus

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Office 2010 Professional Plus to najbogatsza edycja pakietu biurowego Microsoftu.

W jej skład wchodzą aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, Infopath, Communicator, SharePoint Workspace (dawniej Groove), a po 15 czerwca udostępniona zostanie również usługa Office Web Apps (webowa wersja aplikacji pakietu dostępna z przeglądarki).

Najważniejsze nowości edycji 2010 to nowy ekran menu Office Backstage, funkcja podglądu wklejania, wstążka i nowy widok konwersacji w Outlooku, rozbudowane opcje edycyjne tekstu i grafiki w Wordzie, mini-wykresy w Excelu oraz wbudowany edytor wideo w PowerPoincie.

Uwaga!

  • Pakiet biurowy Microsoft Office 2010 (ani poszczególne aplikacje wchodzące w jego skład) nie jest już dostępny do pobrania. Zachęcamy do pobierania najnowszej wersji 2013 dostępnej w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dużo możliwości technicznych, bogaty słownik polski
Problemy z aktywacją...
ocena użytkownika
01.08.2011 21:06 • Recenzja do wersji 2010 14.0.4760.1000

Pakiet b. dobry. Fajny wygląd (zmieniłem na kolor niebieski), opis każdej funkcji idt. Bez zastrzeżeń prócz tego, że miałem kłopot z aktywacją. Musiałem czekać 2 tygodnie na pomoc od strony Microsoft-u. Poza tym polecam każdemu do biura. Do domy jednak mniejszy pakiet byłby dobry.
Pozdrawiam