WindowsBiuroEdytory tekstówMicrosoft Word
Microsoft Word ikona

Microsoft Word2016

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Word to rozbudowany procesor tekstu, jeden z flagowych składników całego pakietu biurowego Office. Dzięki dużej liczbie dostępnych opcji Word sprawdzi się zarówno jako narzędzie do stworzenia listu motywacyjnego, jak i do przygotowania pracy dyplomowej lub korespondencji seryjnej na potrzeby firmy.

Word zapewnia liczne opcje edycyjne i formatujące, aktywne sprawdzanie pisowni i gramatyki w wybranych przez użytkownika językach, możliwość osadzania w dokumentach tabel, grafik i obrazów ClipArt, a także diagramów. Dzięki zawartym w programie szablonom możliwe jest szybkie utworzenie popularnych dokumentów jak listy zadań, kalendarze, listy motywacyjne, wpisy blogowe czy życiorysy. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji również narzędzia do tworzenia korespondencji seryjnej, tworzenia odwołań (np. spisów treści), a także recenzji.

Dodatkową zaletą aplikacji jest integracja z chmurą internetową OneDrive. Użytkownik z poziomu programu może zapisywać dokumenty na swoim dysku internetowym, aby następnie uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia na całym świecie. Firma Microsoft oferuje ponadto darmowy pakiet webowy Office Online, w którym znajdziemy edytor Word uruchamiany wprost z poziomu przeglądarki internetowej. Nie jest on tak zaawansowany jak wersja desktopowa i nie posiada tylu funkcji.

Uwaga!

Kup program
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.234 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 478 353
Data aktualizacji27 lut 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Microsoft Word ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (211)