WindowsGryRPG i MMOMicroVolts

MicroVolts1.1.1.153

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MicroVolts znane również jako ToyHeroes to dynamiczna gra akcji, w której wcielamy się w zabawkowych wojowników.

Wstęp do rozgrywki

Już od samej premiery gra miała wiele problemów z optymalizacją i poprawnym działaniem. Mimo że jej oficjalny start nastąpił na początku 2011 roku, po niecałych 5 latach od premiery, serwery nagle zostały wyłączone. Dopiero po kilku latach mogliśmy zaobserwować, że gra wciąż pozostaje rozwijana, ale pod innym tytułem, tj. ToyHeroes.

Rozgrywka skupia się na zmaganiach zabawkowych bohaterów, toczących między sobą bój na specjalnie przygotowanych arenach. Styl rozgrywki bardzo przypomina film Small Soldiers, gdzie byliśmy uczestnikami wojny między złymi a dobrymi zabawkami, w wielkim świecie ludzi. W tym wypadku jest podobnie. Gracz wciela się w wybraną postać, posługującą się unikalnym orężem oraz umiejętnościami. Celem gry jest przeżyć i zająć wysokie miejsce w tabeli.

Spore możliwości

Od momentu przebudowania gry, wiele zmieniło się na lepsze. Tytuł otrzymał ulepszoną otoczkę audio-wizualną i wprowadzono wiele możliwości personalizacji postaci. Mimo iż gra skierowana jest raczej do niszowego grona odbiorców, to pochwalić się może wciąż czynnymi i pełnymi serwerami. A społeczność graczy, wciąż pomaga w rozwoju gry.

Kluczowe cechy gry:

  • gra z gatunku MMO-TPP
  • dynamiczne starcia między drużynami
  • wiele trybów zabawy
  • możliwość personalizacji postaci
  • wciąga
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań49
Data aktualizacji23 lip 2020
Rozmiar pliku1.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)