bDUqbIPp
Might & Magic Clash of Heroes ikona

Might & Magic Clash of Heroes1.4.1

Strona głównaiOSGryStrategiczneMight & Magic Clash of Heroes
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Might & Magic Clash of Heroes to tytuł umieszczony w uniwersum popularnej serii Heroes of Might and Magic. Łączy w sobie elementy prostego RPG, match-3 i strategii turowej.

bDUqbIPr

Kierowany przez nas bohater porusza się bo wąskich ścieżkach wyznaczonych nam przez autorów, stając do walki z kolejnymi przeciwnikami oraz poznając dalsze wątki fabuły. Istotą zabawy są pojedynki. Ich przebieg rozwiązano w bardzo nietypowy sposób. Nasze wojska łączymy na zasadach znanych z bejeweldów. W zależności od tego czy zostaną połączone poziomo czy też pionowo tworzą formacje ofensywne bądź też defensywne.

Model taki wymaga sporej wprawy i odrobiny szczęścia, wciąż jednak najważniejszą rolę odgrywa dobra strategia. Zwłaszcza w doborze naszych wojsk. Przy sobie możemy mieć tylko ograniczoną ilość wojowników, a każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Są też jednostki specjalne, potężne, zajmujące kilka pól na planszy.

Zarówno grafika jak i muzyka stoją na najwyższym poziomie. Są identyczne jak w wersji na konsole czy też komputery osobiste. Dodatkowym atutem jest polska wersja językowa. Choć sama fabuła nie porywa, o wiele lepiej śledzić ją w rodzimym języku. Poza rozbudowaną kampanią walczyć możemy w pojedynczych bitwach, w tym 2 graczy na jednym urządzeniu.

Gra posiada mikropłatności, ale ograniczone do wydawanych co jakiś czas dodatków. Płacąc za Might & Magic Clash of Heroes otrzymujemy pełnoprawny tytuł, bez konieczności ciągłego dopłacania. Gra zdecydowanie warta jest swojej ceny.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań166
Data aktualizacji30 kwi 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Might & Magic Clash of Heroes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUqbIPW
bDUqbIQn