Minecraft by Zyczu3.3.3

MacOSGryAkcja i strzelankiMinecraft by Zyczu

Minecraft by Zyczu to jeden z najpopularniejszych, nieoficjalnych launcherów dla Minecrafta stworzony przez niejakiego Zyczu. W odróżnieniu od oryginału umożliwia instalację na komputerze opisywanej gry w starszej wersji, a także wzbogacanie gry o dodatkowe modyfikacje i skórki.

Aplikacja kierowana jest do amatorów popularnej sandboksowej gry Minecraft i charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Umożliwia ona pobieranie i instalowanie na komputerze wielu różnych wersji wspomnianej gry (od 1.2.5 do 1.12.1), oferując także edycje zawierające dodatkowe mody. Wystarczy, że po uruchomieniu utworzymy profil gracza, wybierzemy interesującą wersję, a resztą zajmie się już narzędzie – automatycznie pobierze ją z Internetu, a następnie zainstaluje.

To jednak nie koniec tego niewielkiego launchera. Z jego pomocą w łatwy sposób zainstalujemy również dodatkowe mody do gry, które wzbogacą ją o nowe elementy, zmodyfikują grafikę itd. Minecraft by Zyczu umożliwia tworzenie własnych paczek z modami, oferując przy tym zintegrowany katalog modyfikacji. Inne funkcje programu to poprawka dla błędu OutOfMemory, dodanie przycisku ‘Wyjdź z Gry’ oraz mechanizm sprawdzania nicku, który uniemożliwia stosowanie w nazwie użytkownika niedozwolonych znaków skutkujących brakiem możliwości rozgrywki na większości serwerów.

Minecraft by Zyczu do poprawnego działania wymaga instalacji na komputerze środowiska Java Runtime Environment (JRE). Narzędzie stworzone zostało w Javie i uruchomimy je w systemach Windows, Linux oraz Mac OS.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentZyczu
Liczba pobrań1 613
Data aktualizacji17 kwi 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)