WindowsGryMody i dodatki do gierMinecraft SKlauncher

Minecraft SKlauncher2.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SKlauncher to nieoficjalny launcher dla Minecrafta, który w odróżnieniu od oryginału umożliwia instalację i uruchomienie na komputerze więcej niż jeden wersji wspomnianej gry. Pozwala on również dostosowywać wiele parametrów gry do indywidualnych preferencji użytkownika.

Narzędzie po uruchomieniu wymaga utworzenia profilu użytkownika, w obrębie którego instalowane będą wybrane edycje gry. SKlauncher obsługuje wydania Minecrafta od 1.0, aż po najnowsze 1.12.2. Opcjonalnie użytkownik zainstalować może również wersje eksperymentalne (tzw. snapshoty), alpha (z 2010 roku) oraz beta (przełom 2010-2011 roku).

SKlauncher pozwala także tworzyć dowolną ilość profili graczy, definiować lokalizacje z grą, rozdzielczość oraz wybierać lokalizację z wymaganym do uruchomienia komponentem javaw.exe i dodawać argumenty dla JVM.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentSKmedix
Liczba pobrań20 275
Data aktualizacji4 cze 2018
Rozmiar pliku2.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)