Minecraft w Apple TV, czyli Tim Cook musiał zacząć od czegoś nieważnego #Mac

Minecraft w Apple TV, czyli Tim Cook musiał zacząć od czegoś nieważnego #Mac
27.10.2016 19:20
Minecraft w Apple TV, czyli Tim Cook musiał zacząć od czegoś nieważnego #Mac

Jak można się było spodziewać, Tim Cook zaczął swojewystąpienie od wszystkiego, tylko nie tego na co czekamy. Opowieścio ciężkiej pracy nad dostępnością produktów Apple dlaniepełnosprawnych, uruchomieniu nowej strony temu poświęconej,(samo)zachwycie nad iPhonem 7, który zachwycić miał klientówjakością robionych zdjęć – choć oczywiście jego zastosowanienie ogranicza się do robienia zdjęć, bo przecież ważniejsze jestwracanie do nich i oglądanie ich ze znajomymi i rodziną dziękifunkcji Wspomnień iOS-a 10… bo jeśli tego jeszcze nie wiedzie,iPhone 7 działa pod kontrolą iOS-a 10, najbardziej zaawansowanegosystemu mobilnego na świecie, którym zachwyceni są wszyscy klienciApple’a.

Szef Apple’a może być zadowolony. Niewymieniona z nazwykonkurencja (nie, nie jest to BlackBerry) najnowszą wersję swojegosystemu mobilnego zdołała umieścić zaledwie na 1% wszystkichurządzeń, podczas gdy iOS 10 jest już na 60%. A zresztą jaki iOS10? Już mamy iOS-a 10.1, który przynosi m.in. tryb portretowy dlatego dużego iPhone’a 7 (i który jest oczywiście świetny).

Dowiedzieliśmy się też, że iPhone 7 i Apple Watch 2 są teraznieocenione w Japonii, bo za ich pomocą można płacić zbliżeniowo(w Ameryce to wciąż sensacja), dodano też do ich aplikacji Mapyinformacje o transporcie publicznym, dzięki którym nie zgubicie sięnawet w tokijskim metrze. A w czasach, gdy rynek smartzegarkówumiera, to Apple Watch 2 jest tak wspaniały, że ma świetnerecenzje w mediach. Jest w końcu najlepszym urządzeniem doprowadzenia zdrowego trybu życia. Wyniki sprzedaży? Nie, o tym TimCook nie powiedział.

350190447148492737

Za to dowiedzieliśmy się, że Apple chce zrewolucjonizować namtelewizor. Tak, kolejna rewolucja: ponieważ przyszłościątelewizji są apki. Apple TV ma już 8 tysięcy aplikacji w każdejkategorii, dzięki którym doświadczenie telewizji będzie równiefantastyczne, co doświadczenie wszystkich innych urządzeń zJabłkiem. Nawet gry na tym nowym Apple TV są, a wśród nichniebawem pojawi się gra najważniejsza, tzn. Minecraft.

350190447148623809

Gdy zmęczycie się układaniem świata z kubików, będzie możnaoglądać seriale i filmy fabularne, ponieważ już 1600 aplikacji oddostawców treści oddaje je na wyciągnięcie ręki. Czynapisaliśmy, że będą to świetne seriale i filmy? Pewnie nie, aleto rozumie się samo przez się. Do tego programy na żywo, imprezysportowe… a jeśli odkryjemy, że nasza telewizja jest nie dośćinteresująca, interaktywna i społeczna, to będziemy mogli łączyćze sobą aplikacje – by było ciekawiej.

Pokazał to menedżer Twittera, który z jakiegoś powodu ma sięznać na internetowym wideo: tweety różnych sportowców na żywotowarzyszące meczowi futbolu amerykańskiego, strumienie z Peryskopuz innych punktów widzenia, replaye wideo – oto zunifikowanedoświadczenie telewizji według Tima Cooka.

350190447148820417

Co byśmy zrobili bez tej fontanny innowacji?

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)