MacOSAkcesoriaInne akcesoriaMineTime
MineTime ikona

MineTime1.9.4

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MineTime to bezpłatny kalendarz dla użytkowników komputerów z systemem operacyjnym Windows.

Dzięki temu programowi będziemy mogli łatwo i szybko zorganizować swój czas, wprowadzając najróżniejsze informacje do desktopowego kalendarza. MineTime współpracuje z najpopularniejszymi usługami, a więc możemy do niego zaimportować dane z Kalendarza Google, Outlooka, Microsoft Exchange, iCloud i dowolnej usługi wykorzystującej CalDAV.

MineTime poinformuje użytkownika o sposobach spędzenia czasu (mowa tu na przykład o spotkaniach z przyjaciółmi), a także jego obowiązkowości (np. wyświetli szczegóły na temat umówionych wizyt, które ostatecznie zostały przełożone). Ponadto specjalny wykres zaprezentuje nam poziom natężenia obowiązków w wybranym okresie, co również może okazać się niezwykle przydatne w trakcie planowania kolejnych działań.

MineTime charakteryzuje się prostym, wręcz minimalistycznym interfejsem użytkownika. Możemy wyświetlać w nim poszczególne dni, tygodnie lub miesiące. Dodatkowo zakładka pozwala natomiast na zarządzanie kontaktami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentETH Zurich
Liczba pobrań73
Data aktualizacji19 sty 2021
Rozmiar pliku85.05 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
MineTime ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)