bEatZPdx

Mirekusoft Install Monitor4.2.991.2

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mirekusoft Install Monitor to zaawansowane narzędzie do zarządzania zainstalowanym w systemie Windows oprogramowaniem, będące doskonałą alternatywą dla systemowej funkcji 'Dodaj lub usuń programy'.

bEatZPdz

Oferuje ono mechanizm pozwalający nie tyle skutecznie usuwać z komputera zbędne aplikacje, co również wyszukiwać i kasować pozostałości po nich - m.in. wpisy w rejestrze itp. Program dobrze sprawdza się również w przypadku usuwania oprogramowania, którego nie da się pozbyć w tradycyjny sposób lub kiedy proces odinstalowywania zakończy się niepowodzeniem.

Wyższość Mirekusoft Install Monitor nad standardowymi rozwiązaniami tego typu polega na tym, iż potrafi on monitorować i zapisywać informacje o zasobach używanych przez instalatory aplikacji. Gromadzi on informacji o m.in. tworzonych w rejestrze Windows wpisach lub kopiowanych na dysk plikach i folderach, umożliwiając ich dokładne usunięcie podczas procesu odinstalowywania. Dodatkowo narzędzie wyposażone zostało w funkcję do zarządzania uruchamianymi wraz z systemem komponentami.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
Mirekusoft Install Monitor 4.2.991.2wersja stabilna (32/64-bit)
Mirekusoft Install Monitorwersja dla Windows XP
Mirekusoft Install Monitorwersja bezpłatna 1.1.98.0
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Liczba pobrań1 780
Data aktualizacji25 kwi 2019
Rozmiar pliku0.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEatZPee
bEatZPev