AndroidEdukacja i naukaGry i programy dla dzieciMiś Uszatek: Przygoda w Górach
Miś Uszatek: Przygoda w Górach ikona

Miś Uszatek: Przygoda w Górach1.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Miś Uszatek: Przygoda w Górach to kolejna część serii gier o przygodach tytułowego Misia Uszatka. Podobnie jak w poprzednich produkcjach, tytuł ma nie tylko bawić, ale także edukować.

Gra została wydana przez Polskie studio Forever Entertainment i jest dedykowana dzieciom w wieku od 5 do 8 lat. W trzeciej części kultowej serii o przygodach misia, będziemy musieli pomóc wujkowi Uszatka w ukończeniu obrazu. Cała akcja rozgrywa się wśród górskich pejzaży, gdzie miś będzie zmagał się z kolejnymi zadaniami. Każde z nich zostało przygotowane w sposób, który pozwala rozwijać dziecku konkretne umiejętności. Zasady dotyczące poruszania się po planszy oraz interakcji z jej elementami zawierają się w samouczku. Gra posiada ciekawą fabułę i brak w niej jakiejkolwiek przemocy.

Twórcy zadbali również o poradnik, który zawiera wskazówki, na wypadek gdyby dziecko wraz z opiekunem 'utknęli' przy jakimś zadaniu. Wykonując zawarte w grze misje, dziecko rozwinie swój refleks, spostrzegawczość oraz umiejętność radzenia sobie z problemami. Zadania są wciągające i na pewno nie pozwolą Waszym pociechom się nudzić. Całość okraszono przyjemną dla ucha ścieżką dźwiękową.

Gra jest dostępna w Polskiej wersji językowej, a elementy interfejsu dopasowano w taki sposób, aby nie sprawiały problemów z obsługą nawet na mniejszych ekranach. Choć Miś Uszatek: Przygoda w Górach nie posiada wersji darmowej, to cena za pełną jest bardzo atrakcyjna i wynosi około 3 zł.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań796
Data aktualizacji14 gru 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Miś Uszatek: Przygoda w Górach ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)