Teddy Floppy Ear - Mountain Adventure ikona

Teddy Floppy Ear - Mountain Adventure1.3

iOSEdukacja i naukaGry i programy dla dzieciTeddy Floppy Ear - Mountain Adventure
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Miś Uszatek: Przygoda w Górach to produkcja stworzona z myślą o młodszych użytkownikach telefonów i tabletów. Tytuł łączy elementy gry przygodowej z walorami edukacyjnymi.

Gra została wydana przez Polskie studio Forever Entertainment i jest dedykowana dzieciom w wieku od 5 do 8 lat. W trzeciej części kultowej serii o przygodach misia, będziemy musieli pomóc wujkowi Uszatka w ukończeniu obrazu. Cała akcja rozgrywa się wśród górskich pejzaży, gdzie miś będzie zmagał się z kolejnymi zadaniami. Każde z nich zostało przygotowane w sposób, który pozwala rozwijać dziecku konkretne umiejętności. Zasady dotyczące poruszania się po planszy oraz interakcji z jej elementami zawierają się w samouczku. Gra posiada ciekawą fabułę i brak w niej jakiejkolwiek przemocy.

Twórcy zadbali również o poradnik, który zawiera wskazówki, na wypadek gdyby dziecko wraz z opiekunem 'utknęli' przy jakimś zadaniu. Wykonując zawarte w grze misje, dziecko rozwinie swój refleks, spostrzegawczość oraz umiejętność radzenia sobie z problemami. Zadania są wciągające i na pewno nie pozwolą Waszym pociechom się nudzić. Całość okraszono przyjemną dla ucha ścieżką dźwiękową.

Gra jest dostępna w Polskiej wersji językowej, a elementy interfejsu dopasowano w taki sposób, aby nie sprawiały problemów z obsługą nawet na mniejszych ekranach. Choć Miś Uszatek: Przygoda w Górach nie posiada wersji darmowej to cena za pełną, pozbawioną reklam i mikropłatności nie należy do wysokich.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań90
Data aktualizacji4 cze 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Teddy Floppy Ear - Mountain Adventure ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)