Mixcraft ikona

Mixcraft9.0 Build 462

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mixcraft to potężne i wielofunkcyjne studio nagraniowe przeznaczone do komponowania, miksowania i nagrywania dowolnego dźwięku oraz muzyki na komputerze.

W programie znajdziemy ogromną ilość funkcji i narzędzi wraz z tysiącami gotowych sampli (pętli) i dziesiątkami różnych efektów dźwiękowych. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć kolekcji wirtualnych instrumentów, wbudowanej funkcji umożliwiającej nagrywanie płyt CD z danymi lub przesyłania utworzonych/zmodyfikowanych dźwięków do serwisu YouTube.

Korzystając z programu możemy tworzyć nieograniczoną liczbę ścieżek Audio i MIDI, organizować i zarządzać pętlami muzycznymi, a także miksować, mieszać oraz udoskonalać swoje utwory, tworząc z nich profesjonalne kompozycje. Idealnie nadaje się również do dodawania i modyfikowania plików wideo i tworzenia różnych podcastów.

Mixcraft jest w pełni kompatybilny z biblioteką DirectX i efektami VST. Posiada różne rodzaje wirtualnych instrumentów (syntezatory, akustyczne), a także znajdziemy w nim wysokiej klasy efekty i wbudowane narzędzia umożliwiające wyrównywania poziomu hałasu, usuwania szumu i zakłóceń z dowolnego dźwięku. Program obsługuje procesory wielordzeniowe (do 16 rdzeni) i importuje następujące formaty plików – MP3, WMA, OGG czy WAV.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
Udostępnij
Mixcraft 9.0 Build 462wersja stabilna (32-bit)
Mixcraft 9.0 Build 462wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań7 736
Data aktualizacji7 sie 2020
Rozmiar pliku243.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Mixcraft ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)