Mixcraft ikona

Mixcraft9.0 Build 462

WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiMixcraft
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mixcraft to potężne i wielofunkcyjne studio nagraniowe przeznaczone do komponowania, miksowania i nagrywania dowolnego dźwięku oraz muzyki na komputerze.

W programie znajdziemy ogromną ilość funkcji i narzędzi wraz z tysiącami gotowych sampli (pętli) i dziesiątkami różnych efektów dźwiękowych. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć kolekcji wirtualnych instrumentów, wbudowanej funkcji umożliwiającej nagrywanie płyt CD z danymi lub przesyłania utworzonych/zmodyfikowanych dźwięków do serwisu YouTube.

Korzystając z programu możemy tworzyć nieograniczoną liczbę ścieżek Audio i MIDI, organizować i zarządzać pętlami muzycznymi, a także miksować, mieszać oraz udoskonalać swoje utwory, tworząc z nich profesjonalne kompozycje. Idealnie nadaje się również do dodawania i modyfikowania plików wideo i tworzenia różnych podcastów.

Mixcraft jest w pełni kompatybilny z biblioteką DirectX i efektami VST. Posiada różne rodzaje wirtualnych instrumentów (syntezatory, akustyczne), a także znajdziemy w nim wysokiej klasy efekty i wbudowane narzędzia umożliwiające wyrównywania poziomu hałasu, usuwania szumu i zakłóceń z dowolnego dźwięku. Program obsługuje procesory wielordzeniowe (do 16 rdzeni) i importuje następujące formaty plików – MP3, WMA, OGG czy WAV.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 760
Data aktualizacji7 sie 2020
Rozmiar pliku243.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Mixcraft ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)