WindowsMultimediaProgramy dla DJówMixMeister Fusion
MixMeister Fusion ikona

MixMeister Fusion7.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MixMeister Fusion to potężna aplikacja wyznaczająca nowe standardy dla DJ`ów występujących na żywo przed publicznością podczas organizowania różnych bankietów i innych imprez okolicznościowych. Program służy do tworzenia i miksowania muzyki i innych dźwięków na komputerze.

Przy użyciu programu możemy szybko i łatwo zmiksować dowolny dźwięk lub utwór muzyczny. Znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze funkcje i narzędzia wspomagające przetwarzanie muzyki na różne możliwe sposoby. MixMeister Fusion umożliwia miksowanie do ośmiu piosenek w tym samym czasie, zachowując przy tym pełną synchronizację bitów i innych elementów niezbędnych do prawidłowego odtwarzania dźwięku.

Program pozwala również na manipulowanie prędkością odtwarzanego utworu. Możemy spowolnić lub przyśpieszyć tempo dźwięku, a także w łatwy sposób miksować go w czasie rzeczywistym (w locie). Aplikacja jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi kontrolerami MIDI, a utworzony lub zmiksowany utwór możemy zapisać do pliku MP3 lub ewentualnie nagrać na płytę CD.

MixMeister Fusion posiada także opcje do regulowania głośności odtwarzanych dźwięków, wbudowanego equalizera do ulepszania jakości brzmienia oraz rozmaite efekty wizualne, które dostępne są wraz z dołączonymi wtyczkami VST. W jego zasobach nie mogło zabraknąć biblioteki multimediów do zarządzania i tworzenia listy dźwięków, muzyki, a nawet całych albumów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 413
Data aktualizacji9 gru 2019
Rozmiar pliku219.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
MixMeister Fusion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)