WindowsMultimediaInne programy multimedialneMixplay for Mixer

Mixplay for Mixer2.1.4.0

zabezpiecz pobieranie

Mixer to odpowiedź firmy Microsoft na bijący rekordy popularności serwis Twitch, dzięki któremu gracze mogą oglądać lub przeprowadzać transmisje na żywo z rozgrywki w wybranych grach komputerowych i nie tylko.

Jak rozpocząć streamowanie?

Omawiając platformę Mixer warto również dodać, że w pewnym momencie stanowiła ona także ciekawą alternatywę dla YouTube Gaming, lecz usługa firmy Google została oficjalnie zamknięta w 2018 roku, więc na rynku pozostały dwaj konkurencji – wspomniany już Twitch oraz Mixer. Chcąc rozpocząć swoją karierę streamera nie trzeba dysponować specjalistycznymi umiejętnościami. Przede wszystkim trzeba założyć konto użytkownika lub zalogować się do swojego profilu Microsoft.

Nowoczesny, intuicyjny wygląd

Z poziomu głównego okna programu mamy natychmiastowy dostęp do funkcji umożliwiających zarządzanie naszym kanałem w serwisie Mixer. Możemy dostosować rozmaite parametry, rozpocząć transmisję na żywo, przejrzeć ostatnio utworzone klipy czy też archiwalne streamy, itd. Oprócz tego w specjalnym dziale zapoznamy się ze statystykami oglądalności, a w przyszłości – gdy zdobędziemy odpowiednio dużo widzów – także z zarobkami pochodzącymi zarówno z darowizn, jak i z subskrypcji.

Jakie gry są najpopularniejsze?

Mixer to ogromna społeczność graczy, którzy zarówno oglądają wyczyny swoich ulubionych streamerów, jak i sami pokazują, na co ich stać w takich grach, jak np. Fortnite, PUBG, Apex Legends, Call of Duty: Black Ops IIII, FIFA 19, Minecraft, Grand Theft Auto V i Overwatch.

Ciekawostka

Jeden z najpopularniejszych streamerów 2019 roku, czyli Richard Tyler Blevins, znany w internecie jako Ninja, który swoją popularność zawdzięcza grze Fortnite, otrzymał od Microsoftu rzekomo aż 50 milionów dolarów, by zrezygnować ze swojej kariery na Twitchu i kontynuować transmisje za pośrednictwem Mixera.

Najważniejsze cechy:

  • oficjalna aplikacja serwisu Mixer
  • umożliwia oglądanie transmisji i przeprowadzanie własnych streamów
  • wiele opcji w zakresie dostosowywania parametrów
  • Fortnite, PUBG, FIFA 19, GTA V, Overwatch i wiele, wiele innych gier na zywo
  • program jest dostępny do pobrania za darmo
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFlydream
Liczba pobrań111
Data aktualizacji31 sie 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)