Mobilny multikomunikator IM+ obsłuży także GG

12.10.2012 15:28, aktual.: 12.10.2012 16:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tak dawno temu pisałam, że jeśli ktoś nie może się obejść bez GG na smartfonie z Androidem, to raczej nie zainteresuje się aplikacją IM+. Otóż dziś wsparcie dla tej sieci pojawiło się na liście obsługiwanych przez multikomunikator, więc Polakowi, który lubi mieć wszystkich znajomych w jednej aplikacji, nie powinno już niczego brakować. Nowością jest także możliwość połączenia się z MeinVZ — niemiecką platformą społecznościową dla studentów. Znajdziemy tu oczywiście także najpopularniejsze sieci, jak Facebook, Skype (w wersji płatnej), MSN/Live Messenger, Google Talk, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ czy Jabber/XMPP. Problemy z polskimi znakami jeszcze mogą się zdarzyć (w informacjach o kontaktach na przykład), ale rozmawiać da się bez problemu.

Obraz

Nowe protokoły to nie jedyne nowości w tej wersji IM+ dla Androida. Na pierwszy rzut oka widać odświeżony interfejs, zgodny z wytycznymi dla Androida 4.0. Ponadto można ustawić godziny, między którymi IM+ nie będzie nam przeszkadzał powiadomieniami (na przykład na noc) i można włączyć powiadomienia o tym, że kontakt się połączył (w widoku edycji kontaktu). Historię rozmów można teraz łatwo zapisać na karcie SD.

Multikomunikator dostępny jest na Androida, iOS, BlackBerry i Windows Phone. Można także skorzystać z wersji webowej, ale tam jeszcze nie działa GG… zresztą GG ma własnego webowego klienta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)