Mobilny multikomunikator IM+ obsłuży także GG

Mobilny multikomunikator IM+ obsłuży także GG

12.10.2012 15:28, aktualizacja: 12.10.2012 16:34

Nie tak dawno temu pisałam, że jeśli ktoś nie może się obejść bez GG na smartfonie z Androidem, to raczej nie zainteresuje się aplikacją IM+. Otóż dziś wsparcie dla tej sieci pojawiło się na liście obsługiwanych przez multikomunikator, więc Polakowi, który lubi mieć wszystkich znajomych w jednej aplikacji, nie powinno już niczego brakować. Nowością jest także możliwość połączenia się z MeinVZ — niemiecką platformą społecznościową dla studentów. Znajdziemy tu oczywiście także najpopularniejsze sieci, jak Facebook, Skype (w wersji płatnej), MSN/Live Messenger, Google Talk, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ czy Jabber/XMPP. Problemy z polskimi znakami jeszcze mogą się zdarzyć (w informacjach o kontaktach na przykład), ale rozmawiać da się bez problemu.

350032966065481665

Nowe protokoły to nie jedyne nowości w tej wersji IM+ dla Androida. Na pierwszy rzut oka widać odświeżony interfejs, zgodny z wytycznymi dla Androida 4.0. Ponadto można ustawić godziny, między którymi IM+ nie będzie nam przeszkadzał powiadomieniami (na przykład na noc) i można włączyć powiadomienia o tym, że kontakt się połączył (w widoku edycji kontaktu). Historię rozmów można teraz łatwo zapisać na karcie SD.

Multikomunikator dostępny jest na Androida, iOS, BlackBerry i Windows Phone. Można także skorzystać z wersji webowej, ale tam jeszcze nie działa GG… zresztą GG ma własnego webowego klienta.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)