iOSPodróże i transportParkingimobiParking
mobiParking ikona

mobiParking

  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja MobiParking na urządzenia z systemem iOS to narzędzie dla kierowców zarejestrowanych w usłudze MobiParking i korzystających z niej do regulowania opłat za parkowanie.

System MobiParking działa w kilkunastu miastach Polski, m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Wałbrzychu, Poznaniu, Krakowie.

Kluczowe jest posiadanie specjalnego identyfikatora informującego służby odpowiedzialne za pobieranie płatności za parkowanie aut, że korzystamy z systemu MobiParking. Można ją pobrać z tej strony internetowej, a następnie nakleić ją w prawym dolnym rogu przedniej szyby auta. Wystarczy też kartka z napisem MobiParking włożona za szybę samochodu.

Za pomocą aplikacji MobiParking i pieniędzy dostępnych na koncie w usłudze SkyCash uregulujemy płatności za parkowanie w miastach objętych działaniem usługi. Wystarczy zalogować się na swoje konto w programu MobiParking, a następnie zarejestrować numer rejestracyjny samochodu. Później regulujemy opłatę: na określony czas, za określoną kwotę (płacąc np. 6 zł wiemy, że w danym mieście możemy parkować auto w strefie płatnej np. przez 2 godziny) lub za pomocą Start-Stop, który przydaje się wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak długo będziemy parkowali w płatnej strefie. W systemie Start-Stop można przerwać naliczanie opłaty w dowolnym momencie.

Aplikacja MobiParking obsługuje komendy wydawane SMS-ami. Ich lista jest dostępna tutaj.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań68
Data aktualizacji11 mar 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
mobiParking ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)