bEpNLvwB
mobiParking ikona

mobiParking2.0.38

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja MobiParking to narzędzie dla kierowców zarejestrowanych w usłudze MobiParking i korzystających z niej do regulowania opłat za parkowanie.

bEpNLvwD

System MobiParking działa w kilkunastu miastach Polski, m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Wałbrzychu, Poznaniu, Krakowie. Ich pełną listę znajdziecie tutaj.

Kluczowe jest posiadanie specjalnego identyfikatora informującego służby odpowiedzialne za pobieranie płatności za parkowanie aut, że korzystamy z systemu MobiParking. Można ją pobrać z tej strony internetowej, a następnie nakleić ją w prawym dolnym rogu przedniej szyby auta. Wystarczy też kartka z napisem MobiParking włożona za szybę samochodu.

Za pomocą aplikacji MobiParking i pieniędzy dostępnych na koncie w usłudze SkyCash uregulujemy płatności za parkowanie w miastach objętych działaniem usługi. Wystarczy zalogować się na swoje konto w programu MobiParking, a następnie zarejestrować numer rejestracyjny samochodu. Później regulujemy opłatę: na określony czas, za określoną kwotę (płacąc np. 6 zł wiemy, że w danym mieście możemy parkować auto w strefie płatnej np. przez 2 godziny) lub za pomocą Start-Stop, który przydaje się wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak długo będziemy parkowali w płatnej strefie. W systemie Start-Stop można przerwać naliczanie opłaty w dowolnym momencie.

Aplikacja MobiParking obsługuje komendy wydawane SMS-ami. Ich lista jest dostępna tutaj.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań256
Data aktualizacji4 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
mobiParking ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpNLvxz