bEiIaQwR
Moments ikona

Moments31.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moments to program opracowany przez Facebooka, służący do porządkowania zdjęć i dzielenia się nimi z osobami, które mamy w gronie znajomych w tym serwisie społecznościowym.

bEiIaQwT

Aplikacja jest przeznaczona tylko dla użytkowników Facebooka, wymaga bowiem zalogowania się do konta. Można za to zainstalować ją odrębnie, bez konieczności dodatkowego instalowania głównej facebookowej aplikacji.

Program skanuje zdjęcia, które są przechowywane w smartfonie i rozpoznaje widoczne na nich twarze, dopasowując je do naszej listy znajomych. Za pomocą aplikacji Moments można wysłać zdjęcia tym osobom, które są na naszych zdjęciach, a także otrzymać fotografie, na których się znajdujemy, które mają w swoich zbiorach inni użytkownicy. Jeśli dana osoba używa programu Moments, wtedy zdjęcia otrzyma właśnie w aplikacji. Jeśli nie, stosowne powiadomienie pojawi się w Facebook Messengerze.

Program zawiera też narzędzie do grupowania zdjęć, porządkując je w oparciu o datę i miejsce wykonania. Tak skomponowane albumy również możemy udostępniać innym osobom. W aplikacji znajdziemy też narzędzie do tworzenia pokazu slajdów, opatrzonego muzyką.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań75
Data aktualizacji22 wrz 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Moments ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiIaQxP