AndroidGrafika i fotografiaKatalogowanie i udostępnianie zdjęćMoments
Moments ikona

Moments36.3.0.1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moments to aplikacja od Facebooka, która służy do dzielenia się zdjęciami z osobami, które mamy w gronie znajomych w tym serwisie społecznościowym. Fotografie można zarówno przesyłać do wybranych osób, jak też otrzymywać od innych materiały, z którymi jesteśmy powiązani.

Aplikacja przeznaczona jest dla osób, które posiadają konto na Facebooku. Wymaga bowiem logowania przy pomocy danych konta w tym serwisie społecznościowym. Nie jest natomiast konieczne posiadanie na urządzeniu zainstalowanej aplikacji Facebook.

Program skanuje zdjęcia, które przechowujemy w pamięci urządzenia i proponuje dopasowanie do obecnych na zdjęciach osób ich danych z Facebooka. Gdy zdecydujemy się na taki krok, wybrane fotografie można w prosty sposób udostępnić wskazanej osobie. Jeśli używa ona programu Moments, fotografie zostaną udostępnione w jej aplikacji na smartfonie. Jeśli nie jest jego użytkownikiem, powiadomienie zostanie przesłane za pomocą programu Facebook Messenger.

Aplikacja służy też jako narzędzie do grupowania zdjęć i porządkuje je wg daty wykonania, a także według lokalizacji. W tym ostatnim przypadku, program oferuje tworzenie albumów związanych z danym miejscem, które również można udostępnić w szybki i wygodny sposób.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań374
Data aktualizacji5 lip 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Moments ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)