moneyGuru2.11.0

MacOSDomOrganizery osobistemoneyGuru
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

moneyGuru to aplikacja przeznaczona do zarządzania osobistym budżetem. Za jej pomocą określisz swoją sytuację finansową i na bieżąco będziesz mógł decydować, czy możesz sobie pozwolić na dany wydatek.

W przeciwieństwie do innych tego typu narzędzi, które wymagają generowania raportów, moneyGuru skupia się na bieżącym przedstawieniu sytuacji finansowej użytkownika aplikacji, ukazując najbardziej istotne dane związane z przychodami i wydatkami (z podziałem na kategorie) w kilku różnych zakładkach.

Warto wspomnieć, że program moneyGuru obsługuje także wiele walut, zawiera specjalny tryb terminarza oraz umożliwia pogląd wszystkich przeprowadzonych transakcji. Niezwykle pomocne są również bardzo czytelne wykresy (zarówno kołowe, jak i słupkowe) przedstawiające informacje na temat naszego budżetu.

moneyGuru pozwala na importowanie plików zapisanych w formatach QIF, OFX, QFX i CSV oraz zawiera możliwość eksportowania danych do QIF i CSV. Na uwagę zasługuje intuicyjny interfejs użytkownika oraz starannie zaprojektowane skróty klawiaturowe, ułatwiające poruszanie się po poszczególnych opcjach aplikacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań56
Data aktualizacji10 mar 2018
Rozmiar pliku4.63 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)