WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaMonitor Test Utility
Monitor Test Utility ikona

Monitor Test Utility1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Monitor Test Utility to przydatne narzędzie do testowania monitorów. Dzięki niemu wykryjemy ewentualne usterki.

Aplikacja oferuje dwa tryby pracy, w trakcie których sprawdzimy, czy nasz monitor poprawnie wyświetla poszczególne kolory i obiekty. Zanim to jednak nastąpi, Monitor Test Utility wygeneruje listę podłączonych urządzeń, a także pozwoli wybrać jedną z wielu dostępnych rozdzielczości ekranu. Dopiero po wykonaniu tych czynności zdecydujemy, czy test ma polegać na wyświetlaniu rozmaitych, statycznych plansz, czy też ruchomych obiektów.

Co ciekawe, Monitor Test Utility przedstawia także szczegółowe informacje na temat monitora. Mowa o przekątnej, liczbie kolorów, rozdzielczości, proporcjach wyświetlania obrazu i częstotliwości odświeżania.

Monitor Test Utility nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Na uwagę zasługuje także bardzo przejrzysty, minimalistyczny interfejs. Cechy te sprawiają, że opisywane narzędzie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą sprawdzić działanie swojego monitora.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJavad Taheri
Liczba pobrań3 289
Data aktualizacji20 wrz 2018
Rozmiar pliku0.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Monitor Test Utility ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)