Moon Breakers na weekend

Moon Breakers na weekend

Redakcja
08.06.2012 21:38

Po skończonych emocjach związanych z występem naszych orłów w ich pierwszym meczu grupowym na Euro 2012 czas na cotygodniową porcję rozrywki w postaci gry na weekend. Tym razem zapraszamy do gry w Moon Breakers - prostą, kosmiczną strzelaninę MMO z elementami rozbudowy własnego statku bojowego.

Przedstawiony w grze retro-futurystyczny klimat wraz z klasycznym stylem prowadzenia pojedynków w kosmosie rodem z lat 90-tych dowodzi faktu, iż główną inspiracją dla autorów projektu były realia bitew powietrznych z czasów II Wojny Światowej.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("MoonBreakers360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 108, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"MoonBreakers-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120608154734.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/MoonBreakers-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/MoonBreakers-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/MoonBreakers-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/MoonBreakers-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Naprzeciw siebie stają dwie frakcje, kosmicznych bandytów i obrońców z ramienia rządu. Bez względu na to, po której stronie się opowiemy, stawiane zadania i misja są te same. Przy wykorzystaniu całego potencjału statku, uzbrojenia i własnych umiejętności staramy się wyeliminować jak największą liczbę wrogich jednostek. Wraz z trwaniem rozgrywki dozbrajamy i unowocześniamy swój statek za punkty zarobione w grze.

Moon Breakers oferuje kilka trybów rozgrywki przeznaczonych do zabawy w sieci. Oprócz klasycznego Death Match czy Capture the Flag znajdziemy chociażby Carrier Assault polegający na grupowym i jak najszybszym zniszczeniu statku-bazy drużyny przeciwnej. Jest też kilka dodatkowych trybów dostarczających równie dużych emocji.

Zdecydowaną zaletą gry jest jej prostota i łatwość w opanowaniu zarówno zasad jak i sterowania naszym pojazdem. Sprawę dodatkowo ułatwia bardzo dobre zestrojenie i dopasowanie myszy z klawiaturą. Nie trzeba być mistrzem pilotażu, aby od pierwszych minut świetnie radzić sobie w przestrzeni kosmicznej.

Tytuł, pomimo braku możliwości włączenia opcji pełnego ekranu, robi bardzo pozytywne wrażenie. Zarówno oprawa dźwiękowa jak i graficzna stoją na przyzwoitym poziomie, a plansze na których odbywają się zawody są przygotowane bardzo starannie z dbałością o wszelkie szczegóły. Dzięki wysokiemu stopniowi grywalności Moon Breakers z pewnością przykuje do komputera nie jednego amatora kosmicznych strzelanek.

Grę Moon Breakers można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (13)