Moon+ Reader Pro ma już możliwość robienia notatek w plikach PDF

Moon+ Reader Pro ma już możliwość robienia notatek w plikach PDF

06.09.2013 16:09

Moon+ Reader to jeden z bardziej cenionych czytników książek w postaci elektronicznej. Zyskał sobie sympatię użytkowników szeroką gamą obsługiwanych formatów plików, elastyczną konfiguracją, a także bogatymi możliwościami wzbogacającymi wrażenia z czytania. Z ostatnią wersją czytnika do listy dołączyła możliwość robienia notatek w plikach PDF, co jest nieodzownym elementem programu tego typu.

350041282984437697

System obsługi adnotacji dostępny jest tylko w wersji Pro aplikacji, którą można obecnie kupić w Play za 16 złotych. Pozwala on na zapisywanie wszystkich ich typów, jakie są możliwe. Mamy więc do dyspozycji narzędzie tekstowe, tusz (odręczne), linie, strzałki, kształty wektorowe, notatki przypinane do konkretnego miejsca w tekście oraz klasyczne zaznaczanie tekstu. Ponadto, funkcja przechylania urządzenia celem przejścia na następną stronę dorobiła się ustawień czułości i przyspieszone zostało renderowanie miniaturek plików PDF.

W wersji podstawowej aplikacji zmian jest niewiele. Import książek został poprawiony i cały proces jest teraz stabilniejszy i poprawione zostało renderowanie zaznaczenia w plikach epub, fb2, txt i mobi.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)