Łowcy okazji - Promocje w Google Play

Ten tydzień to kolejna okazja do promocyjnych zakupów aplikacji i gier. Trzeba się spieszyć, bo większość tytułów przeceniona jest tylko przez najbliższe dni. Tym razem powodem obniżek jest Amerykańskie Święto Pracy oraz koniec wakacji. W ramach promocji możemy zakpić świetne aplikacje za 99 centów. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie ciekawą grę lub aplikację. Lista przestawia się następująco:

Gry

Gameloft

Modern Combat 3: Fallen Nation 0.99$
N.O.V.A. 3 - Near Orbit 0.99$
Gangstar Rio: City of Saints 0.99$

ROCKSTAR

Max Payne 0.99$

Pozostali producenci

Crystal Defenders 1.26$
Zen Bound 2 0.99$
Virtua Tennis Challenge 0.99$
Spirits 0.99$
iBlast Moki 2 0.99$
Super Dynamite Fishing Premium 0.99$

Aplikacje

Swiftkey 3 0.99$
Beautiful Widgets 0.99$
Business Calendar 0.99$
Vignette 0.99$

Tytułów w promocyjnej cenie ciągle przybywa, kompletna lista znajduje się na oficjalnej strona letniej wyprzedaży
Kupujcie, testujcie a jeżeli aplikacja nie spełni waszych oczekiwań możecie anulować zakup w przeciągu 15 minut od instalacji.

Electronic Arts & Play (promocja nieaktualna)

Kolejna promocja skierowana jest wyłącznie dla abonentów sieci komórkowej Play. Tylko do 2 września można nabyć wybrane gry EA w cenie 3,6 zł.

Tytuły objęte promocją:

  • Monopoly
  • FIFA 12
  • Tetris
  • SimCity Deluxe
  • Real Racing 2
  • Flight Control

  • Jest to już druga promocja EA i Play w tym miesiącu, w poprzednim zestawie znalazły się tylko trzy gry (FIFA 12, Sims3 i NEED FOR SPEED™ Shift HD).
    Zainteresowanych, odsyłam do mobilnej strony m.play.pl/ea. Tym razem przy zakupie wymagane jest korzystanie z przeglądarki systemowej. Gry można pobrać tylko w zasięgu 3G. Opłata za grę w przypadku abonamentu doliczana jest do rachunku, w ofertach pre-paid opłata zastanie pobrana z konta głównego. Transmisja danych rozliczana jest zgodnie z posiadanym planem taryfowym.