WindowsNarzędziaEmulatory napędów CD/DVD/Blu-rayMount Image Pro
Mount Image Pro ikona

Mount Image Pro7.1.2.1870

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Mount Image Pro to narzędzie, które służy do montowania obrazów plików w formie wirtualnych dysków na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez Mount Image Pro znajdziemy: DMG, AccessData .AD1, EnCase, EnCase7, Forensic File Format AFF, SMART, ProDiscover, Safeback v2 i Unix/Linux DD i RAW. Dodatkowo narzędzie wspiera również: ISO (CD i DVD), Apple DMG, Microsoft VHD oraz VMWare.

Mount Image Pro umożliwia ręczne przypisanie litery danego napędu, co znacząco może ułatwić pracę użytkownikowi. Jednocześnie program charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem, z którego obsługą poradzą sobie nawet mniej doświadczeni odbiorcy.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. W celu jej aktywacji należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta(http://www.mountimage.com/mip-evaluation.php), w ramach której na wskazany adres e-mail wysłany zostanie testowy klucz aktywacyjny.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGetData
Liczba pobrań1 389
Data aktualizacji11 lut 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Mount Image Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)