Movavi Video Editor 8.0 ze wsparciem dla Windows 8

Movavi Video Editor 8.0 ze wsparciem dla Windows 8

Kuba Pawlak
19.10.2012 15:06

Na początku miesiąca udostępniono stabilną wersję ciekawej aplikacji przeznaczonej do tworzenia i obróbki filmów. Dzisiaj ukazała się aktualizacja programu Movavi Video Editor 8.0.1.

Movavi Video Editor jest prostym w obsłudze edytorem wideo, który pozwala na podstawowy montaż i podstawową obróbkę materiałów filmowych. Oferuje cały zestaw narzędzi oraz funkcji, z pomocą których nałożymy na film napisy, efekty, ciekawe przejścia między ujęciami lub dodamy jako ścieżkę dźwiękową nagrany przez siebie głos. Praca z programem odbywa się w 3 etapach: import filmów, zdjęć, muzyki itp., ich obróbka oraz eksport do jednego z wielu obsługiwanych formatów. Movavi Video Editor umożliwia wczytanie filmów z plików, ale również ich przechwytywanie z takich źródeł jak podłączony do komputera magnetowid (kasety VHS), kamery DV/AVCHD, tunery TV oraz tzw. sreencastów (nagrań obrazu z pulpitu naszego komputera). Co istotne, program obsługuje także filmy w wysokich rozdzielczościach HD.

Obraz

Aktualizacja programu przynosi ze sobą przede wszystkim wsparcie dla najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu — Windows 8. Programiści ponadto udoskonalili obsługę zdjęć w rozmiarze HD, poprawili błędy występujące w efekcie Chromakey oraz usunęli kilka mniejszych usterek, które wkradły się do poprzedniej kompilacji.

Najnowszą wersję programu Movavi Video Editor 8.0.1 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Multimedia → Tworzenie i edycja filmów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)