WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówMoviePlus Starter Edition

MoviePlus Starter Edition1.0.0.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MoviePlus Starter Edition to darmowa edycja aplikacji przeznaczonej do nieliniowej edycji i obróbki filmów wideo. Program z powodzeniem możemy wykorzystać do pocięcia czy połączenia klipów wideo.

Podobnie jak większość dostępnych na rynku aplikacji do amatorskiego tworzenia filmów również MoviePlus Starter Edition posiada dwa tryby edycji. Timeline przeznaczony jest dla użytkowników, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnej pracy na linii czasu. Storyboard to opcja, która powinna przypaść do gustu początkującym użytkownikom. Wybierając ten tryb użytkownik przeciąga na kolejne klocki grafiki lub klipy wideo tworząc historię filmu. Pomiędzy klockami naszej opowieści widoczne są mniejsze, na które przeciągamy efekty lub przejścia dostępne w bazie programu.

MoviePlus Starter Edition pozwala bez większych problemów połączyć kilka klipów, dodać przejścia pomiędzy filmami, poprawić wygląd ujęć jak również usunąć tło z tzw. blue lub greenscreena. Jeśli chcemy skorzystać z dodatkowych funkcji takich jak przejścia 3D, usuwanie szumów z wideo, stabilizacja obrazu, tworzenie masek czy innych efektów związanych z edycją obrazu musimy pójść na ustępstwo (aplikacja renderuje znak wodny informujący o wykorzystaniu MoviePlus Starter Edition do produkcji klipu) albo zakupić płatna wersję programu - MoviePlus X6.

Darmowa wersja aplikacji posiada kilka ograniczeń. Użytkownik ma możliwość pracy na maksymalnie dwóch ścieżkach audi i wideo, a gotowe filmy mogą być eksportowane tylko do formatów QuickTime, AVI, WMV, WAV i WMA. MoviePlus Starter Edition w stosunku do wersji MoviePlus X6 pozbawiony został m.in. funkcji nagrywania narracji, tworzenia płyt DVD, VCD i Blu-ray, eksportowania filmów do formatu H.264 czy wyświetlania narzędzia do mierzenia poziomu głośności audio.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.36 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań14 697
Data aktualizacji17 paź 2012
Rozmiar pliku145.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)