moviEZ HD1.0.2911

WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówmoviEZ HD
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

moviEZ HD to prawie bezobsługowa aplikacja przeznaczona do błyskawicznego tworzenia filmów z imprez rodzinnych, wycieczek, wakacji itp. Obsługa programu jest bardzo prosta.

Aby stworzyć i edytować film w aplikacji moviEZ HD wystarczy przebrnąć przez trzy proste etapy. Najpierw należy wybrać zdjęcia i pliki wideo, które chcemy wykorzystać w naszym filmie. Następnie wskazać jeden z dziesięciu stylów odtwarzania i na końcu dodać ścieżkę dźwiękową, która będzie odtwarzana podczas oglądania klipu wideo. Wszystkie przejścia i animacje są predefiniowane w stylach, które dodatkowo możemy modyfikować uzyskując niestandardowe kompozycje.

Do najważniejszych możliwości edytora zaliczyć należy m. in funkcję automatycznego synchronizowania muzyki z wideo, obsługę materiałów wideo o rozdzielczości Full HD, możliwość prostego nakładania loga, tytułów na wideo i zdjęcia oraz funkcję dogrywania narracji. Podobnie jak w innych tego typu programach również moviEZ HD oferuje zarówno funkcję szybkiego przygotowywania filmów do odtwarzania na urządzeniach przenośnych (PSP, iPhone, iPod Touch, iPod), jak i automatycznego udostępnienia ich w popularnych serwisach społecznościowych (Facebook, YouTube).

Edytor obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty wideo w tym AAC, ASF, AVCHD, AVCHD-Lite, AVI, BMP, DV-AVI, GIF, H.264, HDV, JPEG, MOV, MP3, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, PNG, QuickTime, TIFF, WAV, WMA, WMV, 3GP. Każdy gotowy projekt możemy eksportować do AVCHD, AVI, DV-AVI, H.264, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MP4, MOV, MOV-HD, WMV czy WMV-HD.

Udostępnij
moviEZ HD 1.0.2911wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań6 166
Data aktualizacji24 lut 2014
Rozmiar pliku96.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)