Mozilla aktualizuje swoje flagowe produkty

Mozilla aktualizuje swoje flagowe produkty

10.12.2010 09:57

Mozilla udostępniła poprawione wydania dwóch swoich flagowych produktów. Nową stabilną wersję przeglądarki Firefox oznaczoną numerem 3.6.13, a także Thunderbirda, darmowego klienta e-mail zaktualizowanego do wersji 3.1.7.

W najnowszym wydaniu przeglądarki internetowej Mozilli programiści skupili się na poprawie bezpieczeństwa i stabilności programu, poprzez naprawę błędów znalezionych w poprzednich wersjach. Na liście poprawek znajdziemy usprawnienie zarządzania pamięcią oraz poprawioną obsługę czcionek osadzonych. Pełna lista poprawionych błędów znajduje się na stronie fundacji.

Prace nad linią 3.1 Thunderbirda, z której pochodzi wersja 3.1.7 programu, również skupiły się wokół naprawy różnych wykrytych błędów. Podobnie, jak w Firefoksie, poprawione zostało zarządzanie pamięcią oraz obsługa czcionek osadzonych. Listę zmian w tej wersji również znajdziemy na stronie fundacji.

Thunderbird 3.1.7 jest dostępny do pobrania dla systemów Windows, Linux i Mac OS X w kategorii PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Klienty poczty e-mail. Przeglądarkę Firefox 3.6.13 dla systemów Windows, Linux i Mac OS X w kategorii PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Przegądarki stron WWW.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)