Mp3 Knife ikona

Mp3 Knife3.6

WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioMp3 Knife
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Mp3 Knife to bardzo popularne i skuteczne narzędzie przeznaczone do przycinania plików audio w formacie MP3. Z powodzeniem posłużyć ono może do tworzenia dzwonków dla smartfonów lub podziału długich audiobooków na krótsze rozdziały.

Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze (nawet pomimo braku polskiej wersji językowej) i charakteryzuje się dużą szybkością działania. Nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy, a sam proces wyodrębniania wybranego fragmentu audio ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć myszką. Co istotne, Mp3 Knife podczas swojego działania nie kompresuje/dekompresuje dźwięku przez co plik MP3 na wyjściu ma identyczną jakość co oryginalny plik audio.

Narzędzie Mp3 Knife zgodnie ze swoją nazwą wspiera jedynie pliki w formacie MP3 - zarówno jako materiał wejściowy, jak również wyjściowy.

Udostępnij
Mp3 Knife 3.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań12 776
Data aktualizacji14 cze 2018
Rozmiar pliku1.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Mp3 Knife ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)