WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioMp3 Knife
Mp3 Knife ikona

Mp3 Knife3.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Mp3 Knife to bardzo popularne i skuteczne narzędzie przeznaczone do przycinania plików audio w formacie MP3. Z powodzeniem posłużyć ono może do tworzenia dzwonków dla smartfonów lub podziału długich audiobooków na krótsze rozdziały.

Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze (nawet pomimo braku polskiej wersji językowej) i charakteryzuje się dużą szybkością działania. Nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy, a sam proces wyodrębniania wybranego fragmentu audio ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć myszką. Co istotne, Mp3 Knife podczas swojego działania nie kompresuje/dekompresuje dźwięku przez co plik MP3 na wyjściu ma identyczną jakość co oryginalny plik audio.

Narzędzie Mp3 Knife zgodnie ze swoją nazwą wspiera jedynie pliki w formacie MP3 - zarówno jako materiał wejściowy, jak również wyjściowy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań14 706
Data aktualizacji14 cze 2018
Rozmiar pliku1.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Mp3 Knife ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)