WindowsMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychmp3Tag Pro
mp3Tag Pro ikona

mp3Tag Pro12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

mp3Tag Pro to narzędzie do zarządzania kolekcją utworów zapisanych w najpopularniejszym formacie, czyli MP3.

Chcąc zadbać o porządek w bibliotece piosenek warto przede wszystkim opisać je rozmaitymi tagami, by móc później szybko zlokalizować odpowiednie utwory. mp3Tag Pro pozwala na pobieranie takich informacji bezpośrednio z sieci (Amazon, FreeDB, Discogs, MusicBrainz), gdzie znajdziemy także okładki, które również ściągniemy na dysk twardy komputera i wyświetlimy obok listy kawałków danego wykonawcy czy też zespołu. To jednak nie wszystkie informacje na temat posiadanych plików, jakie wyświetli opisywane narzędzie. Poznamy rok wydania albumu, listę utworów, słowa piosenek i wiele innych danych na temat ulubionych artystów.

mp3Tag Pro umożliwia rzecz jasna edytowanie tagów ID3, wspiera tagi ID3v1, ID3v2 i Lyrics3 zawarte w plikach MP3, a jeśli dysponujemy tagami zapisanymi jako CSV, to bez problemu zaimportujemy je do programu. Możliwa jest także praca w drugą stronę, czyli eksportowanie tagów (nie tylko do CSV, ale także TSV i XLS). Warto również dodać, że wspomniane słowa piosenek mogą być wyświetlane bezpośrednio w aplikacji lub też zapisane w oddzielnym dokumencie.

Fani muzyki docenią również to, że mp3Tag Pro oferuje funkcję tworzenia playlist, z których zrobimy użytek w odtwarzaczu multimedialnym. Ponadto ulubione piosenki można również zapisać do zakładek.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentManiac Tools
Liczba pobrań373
Data aktualizacji4 kwi 2019
Rozmiar pliku4.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
mp3Tag Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)