bEqYpYKZ
mPay płatności mobilne ikona

mPay płatności mobilne3.3.1

Strona głównaAndroidDomBankowość i inwestycjemPay płatności mobilne
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

mPay to popularna platforma płatnicza. Dzięki oficjalnej aplikacji mobilnej zyskujemy lepszy dostęp do naszych środków, wraz z możliwością zakupu biletów, opłacenia miejsca parkingowego czy też doładowani konta..

bEqYpYLb

Zaraz po starcie aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na konto, bądź też utworzenie nowego. W przypadku drugiej opcji niezbędne będzie podanie nr. telefonu, który stanie się naszym loginem. Zarówno pod względem wspieranych przewoźników miejskich jak i parkingów, mPay obsługuje większość dużych miast w naszym kraju, choć zdarzają się wyjątki, takie jak brak Warszawy w kategorii parking. Lista ta ciągle się powiększa, choć mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą mieć problemy ze wsparciem. Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w płaską stylistykę systemu.

Aplikacja pozwala płacić zarówno przelewami jak i dodanymi do systemu kartami. Niestety nie ma możliwości dodania karty z poziomu mobilnego mPay, program przekieruje nas do strony www, która choć dopasowana do urządzeń mobilnych, nie jest tak wygodna jak sama aplikacja. Całość działa stabilnie, a dzięki dobrze przemyślanemu interfejsowi dostęp do najważniejszych opcji jest bardzo szybki i wygodny. Jest to nowa, samodzielna wersja aplikacji. Użytkownicy korzystający ze starej powinni pobrać ją oddzielnie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
ProducentmPay S.A.
Liczba pobrań391
Data aktualizacji8 lip 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
mPay płatności mobilne ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqYpYLX