AndroidDomBankowość i inwestycjemPay płatności mobilne
mPay płatności mobilne ikona

mPay płatności mobilne3.5.37

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

mPay to popularna platforma płatnicza. Dzięki oficjalnej aplikacji mobilnej zyskujemy lepszy dostęp do naszych środków, wraz z możliwością zakupu biletów, opłacenia miejsca parkingowego czy też doładowani konta..

Zaraz po starcie aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na konto, bądź też utworzenie nowego. W przypadku drugiej opcji niezbędne będzie podanie nr. telefonu, który stanie się naszym loginem. Zarówno pod względem wspieranych przewoźników miejskich jak i parkingów, mPay obsługuje większość dużych miast w naszym kraju, choć zdarzają się wyjątki, takie jak brak Warszawy w kategorii parking. Lista ta ciągle się powiększa, choć mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą mieć problemy ze wsparciem. Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w płaską stylistykę systemu.

Aplikacja pozwala płacić zarówno przelewami jak i dodanymi do systemu kartami. Niestety nie ma możliwości dodania karty z poziomu mobilnego mPay, program przekieruje nas do strony www, która choć dopasowana do urządzeń mobilnych, nie jest tak wygodna jak sama aplikacja. Całość działa stabilnie, a dzięki dobrze przemyślanemu interfejsowi dostęp do najważniejszych opcji jest bardzo szybki i wygodny. Jest to nowa, samodzielna wersja aplikacji. Użytkownicy korzystający ze starej powinni pobrać ją oddzielnie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentmPay S.A.
Liczba pobrań468
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
mPay płatności mobilne ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)