iOSDomBankowość i inwestycjemPay płatności mobilne
mPay płatności mobilne ikona

mPay płatności mobilne3.8.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

mPay to oficjalna aplikacja do obsługi systemu płatności mPay. Za jej pomocą możemy płacić za bilety komunikacji miejskiej, parkingi, doładowywać telefon, a także wykonywać przelewy w ramach użytkowników platformy.

Zaraz po starcie aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na konto, bądź też utworzenie nowego. W przypadku drugiej opcji niezbędne będzie podanie nr. telefonu, który stanie się naszym loginem. Zarówno pod względem wspieranych przewoźników miejskich jak i parkingów, mPay obsługuje większość dużych miast w naszym kraju. Lista ta ciągle się powiększa, choć mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą mieć problemy ze wsparciem. Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w płaską stylistykę systemu.

Aplikacja pozwala płacić zarówno przelewami jak i dodanymi do systemu kartami. Niestety nie ma możliwości dodania karty z poziomu mobilnego mPay, program przekieruje nas do strony www, która choć dopasowana do urządzeń mobilnych, nie jest tak wygodna jak sama aplikacja. Całość działa stabilnie, a dzięki dobrze przemyślanemu interfejsowi dostęp do najważniejszych opcji jest bardzo szybki i wygodny.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentmPay S.A.
Liczba pobrań125
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
mPay płatności mobilne ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)