bDTYOJUB
mrViewer ikona

mrViewer5.7.9

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
  • Slider item
  • Slider item

mrViewer to odtwarzacz multimedialny, który świetnie radzi sobie z uruchamianiem standardowych plików audio i wideo, ale oprócz tego pozwala również na otwieranie "flipbooków".

bDTYOJUD

Narzędzie powstało z myślą o bardziej zaawansowanych użytkownikach, którzy docenią dostępne funkcjonalności, ale nie sprawdzi się zbyt dobrze w formie typowego odtwarzacza multimedialnego, stanowiącego chociażby alternatywę dla Windows Media Player. Nie każdy potrzebuje bowiem aplikacji oferującej wsparcie formatów OpenEXR, PSD, MIFF, TIFF oraz EDL, pasywnego dźwięku w 3D czy też programu radzącego sobie z obsługą materiałów HDRI, czyli tego, co może zapewnić mrViewer.

mrViewer charakteryzuje się ciemnym, dość skomplikowanym interfejsem, którego opanowanie nawet bardziej wprawionym osobom zajmie trochę czasu. Zwłaszcza, że początkowo można odnieść wrażenie, iż nie wszystkie opcje poukładano w logiczny sposób (w istocie każda z nich dostępna jest na wyciągnięcie ręki z poziomu menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań4 811
Data aktualizacji6 kwi 2021
Rozmiar pliku47.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
mrViewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYOJVi
bDTYOJVz