WindowsDomPogodaMSN Pogoda
MSN Pogoda ikona

MSN Pogoda4.25

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MSN Pogoda to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji pogodowych, która dostarcza szczegółowych informacji meteorologicznych dla wybranych lokalizacji (może ich być dowolnie wiele).

Aplikacja stworzona została przez firmę Microsoft i udostępniona bezpłatnie dla wszystkich użytkowników systemów Windows 8 i 10. Dostarcza ona dane o aktualnie panujących warunkach pogodowych w wybranych przez nas miejscowościach. Zawierają one m.in. aktualną temperaturę, temperaturę odczuwalną, barometr, kierunek i siłę wiatru, wilgotność, widoczność czy temperaturę punktu rosy.

To jednak nie koniec, MSN Pogoda poza aktualnymi warunkami meteorologicznymi dostarcza również prognozy godzinowe i 10-dniowe, a także informacje o wschodzie i zachodzie słońca/księżyca, indeksie UV oraz aurze w danym terminie na przestrzeni ostatnich 30 lat. Z poziomu aplikacji uzyskamy również dostęp do interaktywnych map radarowych, temperatury, opadów, zachmurzenia i satelitarnych.

Aplikacja MSN Pogoda udostępniona została dla komputerów, urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów), a także konsol do gier Xbox.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań11 677
Data aktualizacji8 sie 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MSN Pogoda ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)