MacOSAkcesoriaMenedżery plikówmuCommander
muCommander ikona

muCommander0.9.3

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

muCommander to dwupanelowy, klasyczny menedżer plików. Program jest napisany w Javie, można go uruchomić na wielu platformach i korzystać z niego za darmo.

muCommander jest programem bardzo elastycznym. Można z niego korzystać w wielu oknach, z kartami i skrótami klawiszowymi do każdej czynności. Poza możliwością przeglądania plików lokalnych muCommander pozwala dostać się do zdalnych zasobów na serwerach FTP, SFTP, SMB, NFS, Amazon S3, Hadoop HDFS, a także WebDAV. Zasoby w sieci lokalnej może znajdować dzięki Bonjour. Program może zapamiętywać dane logowania do zdalnych zasobów.

muCommander pozwala zajrzeć do archiwów ZIP, RAR, 7z, TAR, GZip, BZip, LST, pakietów AR i DEB oraz obrazów ISO i NRG. Archiwa ZIP można modyfikować w locie, bez rozpakowywania i kolejnego pakowania.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań830
Data aktualizacji14 lis 2018
Rozmiar pliku9.09 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
muCommander ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)