WindowsGryZręcznościoweMuddy Heights 2

Muddy Heights 2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Muddy Heights 2 to nietypowa produkcja stworzona przez Rageborn Studio, w której gracz musi sterować… kupą. Protagonista doświadcza niestrawności i nie ma gdzie załatwić potrzeby fizjologicznej w cywilizowany sposób, więc postanawia, że równie dobrze może zrobić to przez balustradę.

Prosty i obrzydliwy humor powraca

Tak samo jak w pierwszej odsłonie gry, w Muddy Heights 2 gracz będzie musiał sterować lotem kupy tak, aby wykonać określone misje oraz zdobyć jak najwięcej punktów za celność. Z pozoru wydaje się to banalne, ale trzeba się przy tym wykazać zręcznością i wyczuciem czasu. Mimo wszystko – jak poprzednio – zasad brak, ważne jest tylko, żeby ubrudzić każdą rzecz, zwierzę i człowieka na swojej drodze.

Po nakarmieniu bohatera wybranymi, spośród ośmiu dostępnych, produktami spożywczymi, załatwia się on prosto na ulicę. Od tego momentu zadaniem gracza będzie przykładowo: nakierować kupę tak, aby ubrudziła dziesięć rzeczy z rzędu osiągając tym samym combo, zniszczyć cztery posiłki siedzących na patio restauracji ludzi czy też znaleźć ukryte rolki papieru toaletowego. Za zdobyte punkty można odblokować nowe urozmaicające rozgrywkę treści.

Pierwsza odsłona produkcji powstała dla zabawy i została przygotowana na potrzeby #idiesvspewdiepie, czyli akcji, w której chętni i zdolni twórcy mogli zrobić własną grę specjalnie dla drugiego najpopularniejszego na platformie Youtube twórcy – PewDiePie’a.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: Intel Core2 Duo
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: obsługująca DirectX9
  • Miejsce na dysku: 200 MB
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań130
Data aktualizacji24 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)